Biz Kimiz ?

Netafor Tasarım, tamamen amatör ruhla bu işe başlamış, son 10 yıldır sektörde serbest zamanlı olarak çalıştıktan sonra işleri kurumsal bir çatı altında toplama amacıyla kurulmuş oluşumun adıdır. Sizlerin her türlü ihtiyacını karşılamak için alanında uzman kişilerden oluşan ekibimizle her daim hizmetinizdeyiz.

Web tasarım, grafik tasarım ve reklam yönetiminin yanında oyun yapımı, 3d yazıcı teknolojileri ve nesnelerin interneti gibi konular üstüne de çalışmalar yapmakta olan firmamız faaliyet gösterdiği başlıklara her geçen gün bir yenisini daha eklemekte.

Misyonumuz

Markanıza cazibe katabilecek, yaratıcı fikirler ve çözümler üretebilecek, dünya genelinde faaliyet gösterebilecek bir firma olmak.

Vizyonumuz

Konusunda uzman kadrosuyla dünya standartlarında hizmet veren bir yapı oluşturmak. Tasarım ve reklam alanında yurt içi ve yurt dışında sektörün önde gelen firmalarıyla rekabet edebilecek bir isim olmak.

Neden Biz?

Netafor Tasarım olarak bütün hizmetlerimizde en son teknolojileri kullanıyoruz. Sadece siteniz yayına girene kadar değil, siteniz yayına girdikten sonra da ihtiyaçlarınızı karşılamak için 7×24 hizmetinizdeyiz.

10 yıllık

TECRÜBE

Netafor Tasarım olarak uzun yıllardır sektörün içinde yer almaktayız. Bu tecrübe sayesinde sektörün dinamiklerine oldukça hakimiz.

Alanında uzman

KADRO

Türkiye’nin dört bir yanından alanında uzman, kendilerini kanıtlamış ve gelişime açık ekip arkadaşlarıyla çalışıyoruz.

Kullanıcı dostu

ÇÖZÜMLER

Netafor Tasarım olarak ana felsefemiz her daim yaratıcı ve kullanıcı dostu çözümler ortaya çıkarmaktır.

EKİBİMİZ