NELER
YAPIYORUZ?

Netafor Tasarım olarak işletmenize cazibe katmak, onu bir adım öteye taşımak ve markalaşmak için tasarım konusunda ihtiyacınız olan tüm desteği size sunuyoruz. Web sitenizden kartvizitinize kadar her şeyi tasarlıyor, sosyal medya şablonlarınızı oluşturuyor, fotoğraf çekimlerinizi yapıyor, tanıtım kliplerinizi hazırlıyor ve reklamlarınızın yönetimini yapıyoruz. Kısacası dijital dünyada var olmanız için gereken her şeyi sizin için tasarlıyoruz.

WEB TASARIM

Markanıza değer katmak için yaptığımız tüm web sitelerinde yeni trendleri takip ediyor ve son teknolojiyi kullanıyoruz. Web sitelerimizin tamamını mobil uyumlu(responsive) ve W3C standartlarında kodluyoruz.

KURUMSAL KİMLİK

İşletmenize tasarımsal bir bütünlük kazandırmak için taslak çalışmalar yapıyor ve sizden aldığımız geri dönüşler ışığında işletmenize kurumsal bir görüntü kazandıracak tüm materyalleri tasarlıyor ve basımıyla ilgileniyoruz.

FOTOĞRAF ÇEKİMİ

İşletmenizin fotoğraflarını çekmeden önce bir keşif çalışması başlatıyoruz. Keşif çalışması sonunda hangi açılardan ve günün hangi saatlerinde fotoğraf çekimi yapabileceğimizi kararlaştırıyoruz. Çekim sonunda size fotoğrafların ham ve rötuşlanmış versiyonlarını teslim ediyoruz.

GRAFİK TASARIM

İşletmenizin ihtiyacı olan logo, broşür, kartvizit gibi tüm görsel materyalleri titizlikle tasarlıyoruz. Tasarım aşamasında farklı konsept ve renk paletlerinde taslaklar hazırlayarak size en uygun tasarımı ortaya çıkarıyoruz.

REKLAM VE SOSYAL MEDYA YÖNETİMİ

Müşteri kitlenizi genişletmek için web sitenizi ve sosyal medya hesaplarınızın yönetimini biz devralıyoruz. Hedef kitlenizi belirledikten sonra web sitenizde ve sosyal medya hesaplarınızda gerekli tüm çalışmaları yürütmeye başlıyoruz.

VİDEO ÇEKİMİ

İşletmenizin yada işletmenize ait ürünlerin tanıtımı için uzun bir profesyonel ekipmanlarımızla çekim maratonuna giriyoruz. Sonrasında elde ettiğimiz görüntülerden tanıtımınız için çeşitli video klipler oluşturuyoruz.

Üretim Sürecimiz

Projelendirme Aşaması

01

Projelendirme aşamasında öncelikle işletmenizin bulunduğu sektör inceleme altına alıyoruz. Ardından sizin talep ve beklentilerinizi tespit ediyoruz. Son aşamada da ilgili web siteleri incelenip analiz edilerek projelendirme aşamasını sonlandırıyoruz.

Tasarım Aşaması

02

Tasarım aşamasında işe öncelikle işletmenize ait bir renk paleti oluşturarak başlıyoruz. Web sitenizden sosyal medya hesaplarına ve kurumsal kimliğinize kadar her yerde bu renk paleti kullanılacağından bu konuda oldukça hassas çalışıyoruz. Renk paleti oluşturulduktan sonra tasarımla ilgili taslak çalışmalara başlıyoruz. Taslak çalışmaları bittikten sonra tasarım örneklerini sizlerin beğenisine sunuyoruz.

Kodlama Aşaması

03

Tasarım aşamasında sizlere sunduğumuz örneklerden birini beğendikten sonra kodlama aşamasına geçiyoruz. Bu aşamada elimizdeki renk paleti ve taslak çalışmayı referans alarak web sitenizi kodlamaya başlıyoruz.

İçerik Aşaması

04

Kodlama aşaması bittikten sonra sizden aldığımız tüm yazılı ve görsel materyalleri web siteniz için uygun hale getiriyoruz ve tüm içeriğinizi web sitenize yerleştirmeye başlıyoruz.

Teslim Aşaması

05

Teslim aşamasında öncelikle sizden son bir geri dönüş alıyoruz. Eğer değiştirilmesini istediğiniz bir şeyler varsa bunları yapıp siteyi baştan aşağı kontrol ediyoruz. Varsa sitede bulunan kod hatalarını tespit edip düzeltiyoruz. Hata tespitinin ardından sitenin arama motoru kayıtlarını ve çeşitli SEO(arama motoru optimizasyonu) ayarlamalarını yapıp web sitenizi yayına sokuyoruz.